Reklam

Firmalarımız

İkinci El Eşya ; eski eşya ya da kullanılmış eşya olarak da adlandırılan, belirli ya da belirsiz bir süre kullanılmış, hala kullanılabilir durumda olan, hurda halini almamış hertürlü eşyayı ifade eder.
İtfaiye Meydanı Esnafı, 100 yıla yakın süredir ikinci el eşya alım satım hizmeti vermektedir. İkinci el eşyanın çeşitliliği, İtfaiye Meydanında farklı esnaf gruplarının oluşmasına sebep olmuştur.
Eşyaların Cinsine Göre: Mobilya ve Beyaz Eşya başta olmak üzere, Elektronik Eşya, Giyim Eşyası, Spor Aletleri vs
Eşyanın Kullanıldığı Yere Göre: Ev Eşyası, Büro Eşyası, Endüstriyel Eşya vs
    Genelde esnaf kendi sınıfına giren eşyaları alıp satmakla beraber, bazen kendi sınıfının dışındaki eşyaları da alabilmekte,aldığı bu eşyaları da yine İtfaiye Meydanındaki o eşyayla ilgili esnaf arkadaşlarına cüzi bir karla devretmektedir. İtfaiye Meydanı’nda yerini bulmuş bu eşyalar da yine düşük fiyatlarla, ihtiyacı olan alıcılarına kavuşmaktadır.
    Sitemizde, 2.el eşya esnafı kategorilerine göre ayrılmıştır. Böylece eşya alım satımı yapmak isteyen müşteriler, satmak istedikleri eşyanın cinsine göre ilgili alıcısına ve satıcısına ulaşmakta, bu da hem zamandan hem de paradan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.